Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik Şanzıman Tamiri

Profesyonel Otomatik Şanzıman Onarımı

Oto Cerrahi Merkezi Servisi’nin personelleri aldıkları eğitim ve yılların deneyimi ile otomatik şanzıman tamiri konusunda uzmanlardır. Servisimiz en uygun fiyatlara her marka ve modele otomatik şanzıman onarımı yapmaktadır. Oto Cerrahi Merkezi yapılan her onarım ve bakımda öncesi ve sonrası muhatap bulabileceğiniz bir firmadır.

Doğru Arıza Teşhisi

Servis teknisyenlerimiz bilgileri ve son teknolojik cihazlar ile sorunun teşhisini kolaylıkla yapmaktadırlar. Onarım öncesi doğru teşhis araç için hayati önem taşımaktadır. Yanlış yapılan teşhisler yanlış onarıma sebep olur ve bu onarım zamanla şanzımanın diğer aksamlarına zarar verir. Oto Cerrahi Merkezi teknisyenleri doğru teşhisi yapıp müşterilere şeffaf ve hızlı bir şekilde teklifi iletir. Ayrıca arıza nedenleriyle ilgili müşterilerimizi detaylıca bilgilendiriyoruz. Üstelik arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Hangi Marka Araçlara Şanzıman Onarımı Yapıyoruz

Dediğimiz gibi (HER MARKA ARACA BAKIM ve ONARIM) tüm marka ve modelleri için otomatik veya manuel şanzıman tamirini gerçekleştiriyoruz.

Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land-rover, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş, Toyota, Volkswagen, Volvo

Yorumlar (0)

Yorum Yazın